o nasCo sprawia, że suknia ślubna jest tak wyjątkowa? To właśnie w niej rozpoczynasz nowy rozdział w swoim życiu. Może być uszyta z myślą o Tobie, z uwzględnieniem wszystkich pomysłów, marzeń i potrzeb. Bądź zaangażowana w jej wykonanie od podszewki do ostatniego kryształu! Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i sugestie – zapewniamy szycie sukien ślubnych właśnie dla Ciebie. Idealna kreacja może powstać tylko wtedy, kiedy wspólnie z nami będziesz uczestniczyć w procesie jej tworzenia.

Salon i wypożyczalnia sukien ślubnych KAMILA z Mieściska projektowaniem i szyciem sukien ślubnych zajmuje się już od wielu lat. Łączymy pracę z pasją, w którą wkładamy serce. Zdobyte doświadczenie pozwala nam tworzyć efektowne i niepowtarzalne kreacje. Począwszy od nowoczesnych wzorów, poprzez klasyczne fasony, kończąc na fantazyjnych bogato zdobionych modelach. Na wysoką renomę pracujemy każdego dnia. Służymy radą i pomocą wszystkim Pannom Młodym. Zaufali nam Klienci z wielu miast – m.in. z PoznaniaGnieznaWągrowca czy Żnina.

Tworząc nasze wyjątkowe suknie ślubne, wykorzystujemy wysokiej jakości tkaniny, przepiękne koronki, aplikacje i korale. Uroczystość i ceremonia ślubna to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby strój był wygodny, solidny i zachwycał swoim pięknem. Z nami poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowo w ten cudowny dzień!

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także kompleksową i fachową obsługę. Sprawdź naszą ofertę, a następnie umów się na spotkanie, na którym omówimy wszelkie szczegóły.
facebook_page_plugin